КИЇВ (QHA) -

У центрі Києва біля Майдану Незалежності оновили квітковий годинник. Про це повідомили у прес-службі комунального підприємства з утримання зелених насаджень Печерського району на своїй сторінці у Facebook.

Цього року панно площею понад 300 квадратних метрів присвятили національним символам України.

— Завершено роботи з облаштування тематичного квіткового оформлення схилу вздовж алеї Героїв Небесної Сотні! Квіткове панно площею понад 300 квадратних метрів присвячено національним символам України: гілки калини з бегонії й альтернантери, жовто-блакитна стрічка з агератума і колеуса, квітка з тагетиса і рожевої бегонії; циферблат — монопосадка яскраво-червоної бегонії й стилізовані зірки Євросоюзу на синьо-жовтому тлі з декоративною мульчі, — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що для створення панно використали 20 тисяч одиниць квіткової розсади.

Нагадаємо, на Хрещатику зводиться фан-зона до фіналу Ліги чемпіонів, який відбудеться у Києві. Офіційний представник Київської міської державної адміністрації з питань підготовки до фіналу ЛЧ – 2018 у Києві Андрій Мірошниченко заявив, що логотип російського «Газпрому» прибрали з рекламних банерів у фан-зоні.

УЄФА підтримала позицію КМДА щодо неможливості використання логотипу «Газпром» у якості партнера під час оформлення банерів.

QHA повідомляло, що в суботу, 26 травня, очікується на прибуття до Києва до 100 тисяч уболівальників на фінал Ліги чемпіонів.

Як заявив менеджер з транспорту і мобільності під час проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА Сергій Хижняк, аеропорт "Бориспіль" працюватиме на межі своїх можливостей. Зокрема, буде використаний військовий сектор, а також відкриють законсервований термінал "B".

QHA