КИЇВ (QHA) -

На місці вбивства опозиційного журналіста Аркадія Бабченка виявили гільзи від куль калібру 9-мм. Про це повідомили у правоохоронних органах.

У під'їзді будинку, де мешкав журналіст, правоохоронці виявили три гільзи. Як відомо, йому в спину вистрілили три рази.

QHA повідомляло, що у Києві застрелили російського журналіста Аркадія Бабченка.

В ОБСЄ відреагували на вбивство журналіста у Києві і закликали українських правоохоронців негайно розслідувати цю подію.

У свою чергу, Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу за фактом вбивства Аркадія Бабченка. У РФ додали, що не залишать без уваги вбивства громадян Росії в Україні.

Пізніше у Києві поблизу будівлі посольства РФ відбувся пікет у зв'язку із вбивством журналіста. На стіни будівлі наклеїли фотографії вбитого Аркадія Бабченка.

Нагадаємо, Бабченко був російським письменником і журналістом, військовим кореспондентом. У грудні 2016 року він заявив про катастрофу Ту-154 і про те, що артисти ансамблю імені Александрова, які летіли в Сирію, не гідні жалю. Після цих слів на журналіста посипалися погрози.

21 лютого 2017 року Бабченко повідомив про те, що у зв'язку із погрозами, які неодноразово надходили на його адресу і на адресу його родини, вирішив тимчасово залишити Росію і переїхав до Праги. З серпня 2017 року Бабченко жив у Києві, а в жовтні минулого року став ведучим програми «Prime: Бабченко» кримськотатарського телеканалу ATR.

Джерело: ТСН

QHA