СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Учасники акції масиву "Стрілецьке", які проводили акцію протесту поблизу будівлі мерії Сімферополя, зустрілися з так званим "заступником голови Ради міністрів Республіки Крим" Едіпом Гафаровим.

Про це повідомляє правозахисна організація "Кримська солідарність" у Facebook.

За інформацією правозахисників, люди вимагали прибрати паркан, щоб забезпечити проїзд до будинків.

— Гафаров відповів, що він не уповноважений у вирішенні цього питання. Він також запевнив людей, що у понеділок о 13:00 їм оголосять рішення з цього питання, а до цього попросив ніяких дій не робити, — наголошується у повідомленні.

Раніше поблизу будівлі мерії відбувся одиночний пікет.

Тим часом, стало відомо ім'я людини, яка вчинила акт самоспалення. Чоловіка звуть Ватан Карабашев. Його мати, Мумине Муртаза, з 2006 року була учасником акції на масиві "Стрілецьке", у неї там побудований капітальний фундамент. Фірма "Акура" відгородила цей фундамент і декілька інших парканом. Цей фундамент зруйновано.

Відзначимо, на місці «галявини протесту» «Стрілецька», де кримські татари звели будинки, готуються будувати новий район «Кримська роза». Окрім житлових будинків планують звести школи, дитячі садки, спортивні комплекси і магазини.

2 серпня на масив прибула техніка компанії «Акура» і сили ОМОНу (загін міліції спеціального призначення) для знесення будинків кримських татар.

QHA