КИЇВ (QHA) -

На півдні Херсонської області оголосили евакуацію у зв'язку із забрудненням повітря через хімічні викиди на заводі «Кримський титан» в окупованому Криму. Про це повідомили у прес-службі Херсонської обласної державної адміністрації (ОДА).

Так, у прес-службі відзначили, що через забруднення повітря, у Херсонській області призупинили роботу школи і дитячі садочки. Усіх дітей евакуюють до оздоровчих таборів.

QHA повідомляло, що КПВВ «Каланчак» і «Чаплинка», які знаходяться на адмінмежі між окупованим Кримом і материковою Україною, призупинили роботу через небезпечну екологічну ситуацію. Помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян зазначив, що перетнути адмінмежу можна тільки через КПВВ «Чонгар». Відзначається, що жителі анексованого півострова, які хочуть залишити Крим, можуть перетнути адмінмежу в спрощеному порядку.

Відзначимо, в анексованому Криму вважають, що кислотні викиди в Армянську сталися через те, що біля заводу «Кримський титан» розташоване кислотне озеро, з якого накрило випарами територію площею 27 кілометрів.

У зв'язку з хімічними викидами з Армянська евакуювали дітей.

QHA