ХЕРСОН (QHA) -

У представництві президента України в АР Крим, яке знаходиться у Херсоні, заявили про припинення особистого прийому громадян. Така інформація розміщена на офіційному сайті представництва.

— У зв'язку з протиправними діями з боку агресивно налаштованих учасників акції так званої «Громадської ради з питань Криму», представництво тимчасово припиняє особистий прийом виключно з міркувань безпеки та існування загрози життю і здоров'ю громадян та працівників, — йдеться в повідомленні.

Всіх громадян, які потребують допомоги, просять звертатися до представництва за допомогою електронної пошти або через скайп.

Учасники акції в Херсоні біля будівлі ППУ в АРК з вимогою відставки нинішнього глави представництва негативно оцінюють таку ініціативу державної структури. На думку активістів, обмеження допуску до представництва є порушенням конституційних прав громадян.

Зокрема, голова Громадської ради з питань Криму Ізет Гданов зазначив, що громадяни, які хотіли і не змогли потрапити до будівлі ППУ в АРК, подали заяву до правоохоронних органів.

Як повідомляло QHA, 10 липня в Херсоні представники громадських організацій, учасники АТО і кримчани почали безстроковий пікет розташованого в місті представництва президента України в Автономній Республіці Крим, вимагаючи активізації його роботи, а також звільнення постпреда Наталії Попович. 12 липня активісти оголосили про створення ними Громадської ради з питань Криму.

Влада поки не реагує на акцію в Херсоні. Громадські активісти попередили, що в разі подальшої відсутності реакції влади вони готові йти до Адміністрації президента.

ФОТО: інтернет

QHA