КИЇВ (QHA) -

Так звані співробітники підконтрольної Кремлю кримської митниці 1 червня виявили на адмінмежі між окупованим Кримом і материковою Україною на пункті пропуску «Джанкой» понад 300 старовинних монет і два десятки наконечників для стріл. Про це повідомили у прес-службі "митниці".

— Митники виявили 327 монет царської чеканки (1800 рр. — поч.1900 рр.) і радянського періоду (20-х рр.), а також 21 металевий наконечник для стріл. Зазначені предмети знаходилися в кишенях одягу громадянина, а також серед його особистих речей у багажі, — йдеться у повідомленні.

Окупанти відзначили, що документів на перевезення предметів старовини не було. Вилучене передали на експертизу.

— Для визначення історичної та культурної цінності, а також для проведення подальших процесуальних дій оголошено про направлення монет і наконечників для стріл на експертизу, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що співробітники підконтрольного Кремлю прикордонного управління ФСБ в Криму затримали на адмінмежі громадянина України, який перебував у федеральному розшуку.

Раніше чоловіка засудили за погрози вбивства або заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю. Він нібито переховувався від призначених судом виправних робіт.

QHA