СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

У Сімферополі погіршується ситуація з прибиранням сміття.

Про це написав "голова" Криму Сергій Аксенов у своєму Facebook.

За його словами, за результатами перевірки роботи комунальних служб у місті виявили низку проблем.

— Загальні недоліки — не прибирається опале листя і зрізані гілки, на території контейнерних майданчиків не проводиться прибирання ТКО з прилеглих територій. Але, мабуть, найважливішими проблемами залишаються брак техніки і абсолютно неефективна експлуатація наявного транспорту, — написав він.

 

Аксенов заявив, що місту необхідно закупити 10 машин для прибирання сміття і встановити близько 5 тисяч сміттєвих контейнерів. Так, зараз у місті працюють усього 24 одиниці техніки, які обслуговують понад 3,5 тисячі контейнерних майданчиків.

Аксенов очікує від кримських чиновників плану щодо вирішення ситуації зі сміттям.

— П'ятниця — закінчення випробувального терміну для низки чиновників адміністрації. Прибирання сміття у столиці забезпечимо з вами або без вас.

 

Фото з купами сміття біля контейнерів у Сімферополі опублікував паблік RoksolanaToday & Крим у Twitter.

Окрім цього, «влада» міста хоче очистити від сміття русло річки Салгир.

Як пише видання ForPost, у місті підрахували, що на це буде потрібно 104 мільйони рублів. Ці гроші хочуть отримати від Москви.

— На окремих ділянках скупчилися тонни побутового сміття, гілок та інших відходів. Окрім того, є значна кількість мулових відкладень. У разі виділення фінансування, після проведення конкурсних процедур роботи почнуться вже у наступному році, — зазначив "голова адміністрації" міста Ігор Лукашев.

 

Нагадаємо, раніше «заступник голови уряду» Криму Юрій Гоцанюк заявив, що на розчищення русел річок Великий Салгир, Малий Салгир і Слов'янка необхідно 146 мільйонів рублів.

Жителі окупованого Криму в соцмережах регулярно пишуть, що кримські міста потопають у бруді, розростаються сміттєзвалища. Так, у Сімферополі по вулиці Мате Залки сміття більше двох тижнів частково перекривало проїжджу частину.

 

Джерело: ForPost

QHA