КИЇВ (QHA) -

На українському телебаченні досі транслюється рекламний ролик, в якому знявся пропагандист терористичної організації "ДНР" Михайло Бовдуй. Про це написала на своїй сторінці у Facebook викладач вокальної школи Елеонора Борисова, яка раніше працювала з ним у Донецькому театрі опери та балету.

— На українських телеканалах постійно крутять рекламу з Мішею Бовдуєм. Це мій колишній колега, працювали в одному театрі у Донецьку. Міша сьогодні говорить: "Ми (донецькі сєпари) в Україну тепер ніколи не повернемося, після того, що вона з нами зробила, ми їй ніколи не пробачимо". Тепер він несе донецьким дітям ДНРівську пропаганду, — написала вона.

Раніше правозахисник Ярополк Бриних заявив, що Україна має системно документувати факти військових злочинів у зоні конфлікту на Донбасі, проводити власні розслідування, ідентифікувати злочинців, судити і затримувати їх або оголошувати в міжнародний розшук.

Раніше заступник глави Служби безпеки України (СБУ) Віктор Кононенко заявив, що в СБУ є інформація про плани Кремля, які полягають в «існуванні в оточенні Путіна групи, яка поставила собі за мету створити передумови для введення вже восени цього року російських військ в Україну під виглядом захисту російськомовного населення».

QHA