КИЇВ (QHA) -

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» з 28 серпня почне співпрацю з лідером світового ринку авіаперевезень — авіакомпанією «QATAR AIRWAYS». Новий партнер головного аеропорту України відкриє регулярне авіасполучення за напрямком «Доха — Київ — Доха» з періодичністю 7 разів на тиждень, повідомляє на своїй сторінці в Фейсбуці генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікин.

— Вихід на український ринок авіаперевізника, який два роки зберігає статус кращої авіакомпанії світу, став результатом консолідації зусиль аеропорту «Бориспіль» і «QATAR AIRWAYS» з розвитку власних ринків. Зокрема, відкриття нового маршруту до української столиці проводиться в рамках розширення присутності авіакомпанії в Східній Європі. Для керівництва ж аеропорту залучення статусного авіаперевізника було принциповим з позиції якісного розширення авіапокриття в напрямку Південно-Східної Азії. Завдяки новому східному напрямку пасажири «Борисполя» отримають зручну сітку розльоту, яка дозволить літати до Австралії, Таїланду, на тихоокеанське узбережжя США і Чилі через сучасний авіахаб у Катарі, — написав він.

Також директор аеропорту додав, що за цим маршрутом курсуватиме літак Airbus A320 на 12 місць у бізнес-класі і 132 місця в економ-класі.

Як повідомляло QHA, 10 липня ірландський лоукостер Ryanair зупинив продаж авіаквитків з Києва та Львова в усіх напрямках. Пізніше авіакомпанія офіційно оголосила про скасування свого запланованого входу в Україні та анулювання всіх рейсів і запропонувала всім клієнтам, які уже купили квитки на оголошені рейси з/доУкраїни, зв'язатися з нею по пошті для повернення коштів.

Причиною відходу з України у Ryanair назвали порушення аеропортом «Бориспіль» угоди, досягнутої в березні цього року у Мінінфраструктури з посадовими особами аеропорту і його нинішнім генеральним директором Павлом Рябікиним.

За словами комерційного директора Ryanair Девіда О'Брайена, «Бориспіль» вибрав політику захисту авіакомпаній з високими тарифами, включаючи «Міжнародні авіалінії України», і позбавляє українських споживачів і відвідувачів країни доступу до низьких тарифів і широкої мережі маршрутів.

ФОТО: інтернет

QHA