КИЇВ (QHA) -

На жителів України чекає спекотна погода у найближчі дні через антициклон Johannes. Про це повідомила синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці у Facebook.

Вона зазначила, що у більшості областей України встановиться суха сонячна погода.

На Закарпатті сьогодні, 8 серпня, і завтра, 9 серпня, очікується +28...+32 градуси, на півдні України і в східних областях — +26...+30 градусів.

— У Києві завтра, 9-го серпня, очікується суха тепла погода. Протягом дня близько 28 градусів. В Україні з найближчого понеділка передбачається посилення спеки, — підкреслила синоптик.

Нагадаємо, як заявив так званий глава підконтрольного Кремлю Мінсільгоспу Криму Андрій Рюмшин, посуха знищила понад 20 тисяч гектарів сільгоспкультур на анексованому півострові. Він зазначив, що Крим знаходиться у зоні ризикованого землеробства, і в цьому році посіви постраждали через відсутність дощів.

При цьому, через посуху 70% зеленого покриву степового Криму майже повністю зникло, або не відповідає тому стану, який був у 2013 році. На межі зникнення — лісосмуги, плодові сади, виноградники, на відновлення яких потрібно багато часу.

QHA