СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У Сімферопольському районному суді сьогодні, 2 серпня, проходить чергове засідання у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова. Під час засідання планується допит адвоката Миколи Полозова, незаконно відстороненого від захисту, повідомляє Айше Умерова.

— Сьогодні, крім заяви низки клопотань і закінчення допиту перекладача Саледінова, планується допит Миколи Полозова в якості свідка, — написала вона.

Микола Полозов був одним із адвокатів Ільмі Умерова.

Вранці 25 січня 2017 року співробітники ФСБ незаконно затримали в Сімферополі адвоката Миколу Полозова і доставили в управління для допиту в якості свідка у справі Ільмі Умерова. Адвокат розцінив цю дію спецслужб окупантів як викрадення.

У рамках дослідчої перевірки у «Слідчому комітеті РФ по Криму» Микола Полозов дав пояснення за фактами його примусового приводу до УФСБ РФ і незаконного допиту в якості свідка про обставини, які стали йому відомі у результаті надання юридичної допомоги Ільмі Умерову.

Під час допиту адвокат не дав жодних свідчень, проте після у матеріалах справи з'явився порожній протокол його «допиту». Головною мотивацією ФСБ був переклад Полозова зі статусу захисника у статус свідка у справі. В обвинувальному висновку у списку свідків звинувачення його прізвище не з'явилося.

ФОТО: інтернет

QHA