СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

На черговому засіданні Сімферопольського районного суду у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова сьогодні, 6 вересня, пройде допит останнього свідка захисту. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сам Ільмі Умеров.

— «Умеровські середи» сьогодні продовження. О 14:30 чергове засідання Сімферопольського райсуду у «справі Умерова». Очікується закінчення допиту свідків захисту. Після закінчення допиту продовження пред'явлення доказів стороною захисту, — написав він.

Також під час засідання адвокати мають намір подати клопотання про приєднання до справи альтернативної лінгвістичної експертизи.

Нагадаємо, на попередньому засіданні суду 30 серпня були допитані чотири свідки захисту. Допитані судом у справі Умерова кримські татари давали свідчення рідною мовою.

Як повідомляло QHA, 12 травня 2016 року ФСБ по Криму порушила проти заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова кримінальну справу за ст. 280.1 за нібито заклики в ефірі телеканалу ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Російської Федерації. Умеров заявляв, що його слова в передачі неправильно переклали.

ФОТО: інтернет

QHA