КИЇВ (QHA) -

У Національному антикорупційному бюро (НАБУ) порушили кримінальне провадження через ситуацію із закупівлею Міністерством оборони України партії БМП-1 через посередників. Про це під час брифінгу заявив директор НАБУ Артем Ситник.

Співробітники НАБУ перевірять вартість закупівель військової техніки для української армії.

— Так, кримінальне провадження відкрито. Ми цю ситуацію бачили ще раніше і публікація фактично збіглася, — зазначив він.

Чиновник зазначив, що йдеться про публікацію статті в журналі "Новое время" від 5 квітня 2018 року, яка називається "Служили два товариші". У ньому журналісти розкрили факти корупції в українському військово-промисловому комплексі.

Повідомляється, що Пашинський і заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський використовують схеми для отримання незаконних прибутків. Після публікації журналістам почали надходити погрози.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що детективи НАБУ підозрюють радника президента Петра Порошенка у незаконному збагаченні.

Йдеться про колишнього голову Держприкордонслужби Віктора Назаренка. Згідно з даними Національного антикорупційного бюро, у 2015 — 2016 рр. Назаренко на себе і членів своєї сім'ї оформив низку об'єктів нерухомості, загальна ринкова вартість яких становить близько 17,5 мільйона гривень.

QHA