КИЇВ (QHA) -

Детективи Національного антикорупційного бюро почали розслідувати можливе незаконне збагачення депутата Верховної Ради Сергія Лещенка.

Зокрема, ними відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368-2 (незаконне збагачення) Кримінального кодексу України, йдеться у матеріалах Солом'янського районного суду.

Повідомляється, що у 2016 році Лещенко отримав 7,5 млн гривень доходу, законність отримання якого не підтверджується доказами. За ці кошти депутат придбав квартиру в Києві. У результаті суд задовольнив клопотання НАБУ і надав детективам доступ до виправлених електронних декларацій Лещенка за 2015 — 2016 рр., а також до інформації про IP-адреси пристроїв, з яких той подавав декларації.

Раніше у соціальній мережі Facebook розповсюдили фото таблички на будинку, в якому Лещенко придбав собі квартиру.

Нагадаємо, вчора ЗМІ посилаючись на свої джерела в НАБУ і САП повідомили, що лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку вручать підозру в одержанні неправомірної вигоди у зв'язку із виграшами в лотерею.

Антикорупційні органи активізували досудове розслідування у справі, і найближчим часом будуть проходити активні слідчі дії.

QHA