СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Скандал розгорівся після того, як наречена виконуючого обов'язки начальника Служби автодоріг Криму Ігоря Кравченка розмістила в соціальній мережі фотографії з їхнього спільного відпочинку. Про цей випадок на зустрічі з кримським «прем'єром» Сергієм Аксьоновим заявив «міністр транспорту» Криму Анатолій Волков.

Фотографії були зроблені в одному з найдорожчих готелів окупованого півострова, вартість номерів у якому стартує від 15 тисяч рублів.

Зазначається, що дівчина також неодноразово публікувала фото дорогих подарунків, піднесених їй Кравченком, зокрема взуття та аксесуарів з колекції Dolce&Gabbana, вартість яких обчислюється сотнями тисяч рублів, а також елітних ювелірних прикрас.

Виконуючий обов'язки начальника Служби автодоріг Криму пояснив, що ці подарунки його кохана купувала собі сама.

Як повідомляло QHA, у грудні інспекція активістів організації «Загальноросійський народний фронт "Оцінимо якість доріг!"» перевірила стан доріг окупованого Сімферополя і виявила велику кількість вибоїн, ям і просадок на відремонтованих торік дорогах.

А завершена на початку січня так званою владою «реконструкція» вулиць у центрі окупованого Сімферополя викликала обурення у місцевих жителів.

ФОТО: інтернет

QHA