КИЇВ (QHA) -

У справі про напад на радницю мера Херсона Катерину Гандзюк складено фоторобот нападника, який облив її кислотою. Про це повідомив журналіст Сергій Нікітенко на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що журналісти, активісти і юристи ведуть власне розслідування у справі про напад.

— Ми просимо вашої допомоги. Нам вдалося скласти фоторобот. Розгляньте його уважно, будь ласка. Можливо, вам вдасться упізнати когось, — написав він.

Нікітенко підкреслив, що чоловік, який зображений на фотороботі декілька разів відвідував четвертий Таврійський мікрорайон Херсона, а також міг перебувати у міській раді або біля неї.

— Але, він може бути жителем будь-якого населеного пункту України. Друзі Катерини вирішили, що за інформацію, яка допоможе знайти нападника, буде виплачено винагороду 100 000 гривень.

Інформацію про нападника журналіст просить надсилати на пошту most.ks.ua@gmail.com.

Окрім цього, юрист Масі Найєм на своїй сторінці у Facebook опублікував фотографії постраждалої Катерини Гандзюк.

QHA повідомляло, що Катерина Гандзюк розповіла подробиці нападу на неї. Вона заявила, що розуміла, що може стати жертвою нападу через свою політичну діяльність, а також через конфлікти з керівництвом поліції міста. Гандзюк облили сірчаною кислотою.

Нагадаємо, 31 липня невідомий чоловік облив кислотою Катерину Гандзюк. Нацполіція Херсонської області попросила допомогти встановити особу нападника і опублікувала декілька фотографій підозрюваного.

QHA