ПЕТРОПАВЛОВСЬК (QHA) -

 

На туристичній виставці у Казахстані напередодні візиту президента Росії Володимира Путіна спалахнув скандал через фото незаконно зведеного Керченського мосту.

Служба протоколу президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва зазначила, що фото мосту необхідно закрити, оскільки Казахстан, як і інші країни СНД, не визнав анексії Криму.

— І ви хочете, щоб наш президент з'явився на цьому тлі? Так не буде, — заявили казахські чиновники.

Але коли фото замаскували, російська сторона обурилася, що цей міст для них — "привід для гордості", і Путін не зрадіє, коли дізнається про інцидент.

Після дискусії сторони домовилися відновити стенд, але президентів повз нього не проводити.

Тому замість чорноморських курортів на виставці очільникам двох країн показали стенди Ямало-Ненецького округу, Омської області Росії та декількох казахських регіонів.

Пізніше Назарбаєву і Путіну продемонстрували атрибути місцевих наїзників, такі як батіг-камча. Назарбаєв повідомив, що такий батіг, згідно з повір'ями, захищає від злих духів і допомагає доводити все до ладу. Путін попросив забрати його собі.

 

Нагадаємо, у жовтні з'їхав у воду фрагмент прольоту споруджуваної залізничної частини Керченського мосту. Під час опускання фрагмента мосту на опори, один з прольотів нахилився і впав на мілководді. Інцидент стався через технічну несправність однієї з домкратних систем.

 

Джерело: МК

QHA