СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

У Севастополі природний спад населення за перші шість місяців цього року склав 700 осіб і збільшився у порівнянні з аналогічним торішнім періодом на 27,4%, повідомляє підконтрольний окупантам Кримстат.

За даними відомства, у місті зафіксовано перевищення смертності над народжуваністю.

— У Севастополі продовжує зберігатися природний спад населення, який у січні–червні 2018 року склав 0,7 тисячі осіб і у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року збільшився на 27,4%. За цей період у місті зменшилася як кількість народжених, так і число померлих (на 11,2% і 3,7% відповідно). У першому півріччі у Севастополі народилося 2,1 тисячі дітей, померло — 2,8 тисячі чоловік. Таким чином, показник смертності перевищує показник народжуваності на 25,8%.

Основними причинами смерті, за даними статистики, залишаються хвороби системи кровообігу — 59,7%, новоутворення — 19,4% і зовнішні причини смерті — 5,9%.

У Кримстаті також констатувала збільшення числа смертності дітей до одного року. Так, за півроку ця цифра склала 11 осіб, що на дві дитини більше, ніж за аналогічний період минулого року.

— Основними причинами смерті дітей віком до 1 року залишаються окремі стани, які виникають у перинатальному періоді — 72,7% усіх померлих дітей у цьому віці.

За січень – червень 2018 року в Севастополі зареєстровано 1,5 тисячі шлюбів і 0,9 тисячі розлучень. Кількість зареєстрованих шлюбів і розлучень також зменшилася у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 9,4% і 2,4% відповідно.

QHA