КИЇВ (QHA) -

Інцидент із зупинкою патрульною поліцією Києва автомобіля Mercedes S-класу прокоментував власник авто, настоятель Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло. Як повідомляється, автомобіль був зупинений через порушення правил дорожнього руху.

Ця подія відбулася ще в липні 2015 року, але відео очевидця з’явилося в мережі лише 6 вересня. За кермом автомобіля на той момент сидів водій настоятеля Лаври.

За словами Павла, поліцейські звинуватили водія в проїзді на заборонений знак, на що той відповів, що правоохоронці й самі не знають знаків.

- Я думав, що відео вийде в той самий день. Але ніхто нічого не говорив. А вчора мені кажуть: «Владика, ви знову стали зіркою Інтернету. Показують, як ви порушили правила при в’їзді в Лавру». А я же точно знаю, що не порушив, бо ніхто не вислав штраф. Я розпитав досвідчених водіїв. Який знак? Був знак «3.1. В’їзд заборонений», - розповів митрополит.

Також Павло пояснив, чому не залишив водія вирішувати конфліктну ситуацію:

- Справа вт ому, що ми поспішали… Поліцейський сказав: «Пройдіть зі мною» . А мені ж треба їхати. Знаю, як міліціонери зупиняють. Починають тобі мозок виносити, а потім дивляться так, як потрібно, і відразу відпускають, - заявив він.

Митрополит також зазначив, що його Mercedes не новий, а куплений у «однієї людини» замість старого зламаного автомобіля. «Йому 2 чи 3 роки, він не новий», - підкреслив Павло.

QHA