КИЇВ (QHA) -

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення закликала телеканал "Інтер" не розколювати суспільство після оприлюднення у мережі уривка концерту до Дня Перемоги, під час якого один з ведучих заявив, що в Україні "назвали вулиці іменами фашистських злочинців".

У відомстві назвали подію черговою маніпуляцією.

— Як правило, старозавітні концерти на кшталт "блакитного вогника" є ніяк не свобода слова, не точкою зору, а діями, які спрямовані на розкол суспільства, спробою чергової атаки в інформаційній війні, використанням людей в якості матеріалу для пропаганди, а тим більше — літніх людей, чиї життя заслуговують на повагу, — відзначили у Нацраді.

Нагадаємо, розміщений у мережі уривок святкового концерту до Дня Перемоги на телеканалі "Інтер" викликав обурення користувачів у зв'язку із заявою ведучого Андрія Доманського про те, що вулиці українських міст назвали "іменами фашистських злочинців".

— Сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їхні портрети безкарно проносили під час факельної ходи нашою столицею, де кожен метр политий кров'ю наших співвітчизників, — сказав він.

Раніше повідомлялося, що 86% українців отримують інформацію про ситуацію у світі від українських телеканалів. Топ-7 найпопулярніших телеканалів країни виглядає наступним чином: «1+1» дивляться 61% українців, «Інтер» — 48%, «Україна» — 44%, ICTV — 39%, СТБ 36%, "Новий канал" 18% і канал «112» — 15%.

QHA