КИЇВ (QHA) -

Експерти назвали імена основних кандидатів на посаду голови Національної поліції України. Інформація з'явилася у виданні «Апостроф».

Головним претендентом вважається на даний час виконуючий обов'язки глави Нацполіції Вадим Троян. Військовий досвід, набутий в АТО у складі полку «Азов», а також хороші відносини з главою МВС України Арсеном Аваковим можуть зіграти на користь Трояна.

Також як кандидат названий генерал-лейтенант у відставці Геннадій Москаль. Багато хто вважає його багатий управлінський досвід і величезний стаж роботи в органах внутрішніх справ перевагою для претендента на посаду глави відомства. Екс-спікер МВС Володимир Поліщук називає вимогливість і прямоту Москаля важливими для реформирування поліції якостями.

На думку Поліщука, також хорошим кандидатом на пост глави Національної поліції є Віталій Ярема, що деякий час очолював Генеральну прокуратуру України.

Ще одним можливим претендентом був названий нинішній керівник поліції Миколаївської області Юрій Мороз.

Експерти не заперечують ймовірності підвищення по службі В'ячеслава Аброськіна, який керує ГУНП у Донецькій області.

Мустафа Найєм, який в інтерв'ю пресі говорив про своє бажання очолити Національну поліцію, на думку експертів, не стане реальним претендентом на цю посаду, оскільки його політична діяльність викликає деякі питання. Фахівці вважають, що подібні заяви могли бути зроблені ним виключно з метою самопіару.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, народний депутат України Мустафа Найєм в інтерв'ю журналістам заявив про намір брати участь у конкурсі на посаду голови Національної поліції України, зазначивши при цьому, що «людина, яка піде на цю посаду, вирушить на маленьку Голгофу».

ФОТО: інтернет

QHA