СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Лідер коллабраціоністов анексованого Криму Сергій Аксенов розповів, в якому місті півострова люди не можуть нормально жити.

Йдеться про місто Щолкіне, яке було засноване 1978 року радянською владою.

— Найбільш проблемним містом Криму в плані аварійного житла, виходячи з тих візитів, які були зроблені в регіони, поки що з точки зору масовості і відсоткового відношення за кількістю житлових будинків є Щолкіне. Це найпроблемнііший регіон у цьому плані,  заявив Аксьонов.

За його словами, у Сімферополі, як і в інших кримських містах, досить багато проблем, пов'язаних із аварійним житлом.

Щолкіне через масовість виділяється 62 багатоквартирних будинки там гостро потребують ремонту покрівлі, дахи протікають, і люди не можуть нормально жити через це, додав Аксенов.

Він також зазначив, що зараз формується програма по ремонту аварійного житла.

Остаточне рішення ще не прийняли, шукаємо джерела фінансування. Нарівні з Фондом капітального ремонту республіка інвестуватиме гроші в ремонт покрівлі, тобто займаємося вирішенням найнагальніших проблем, сказав глава маріонеткового уряду.

Тим часом стало відомо, як у Криму крадуть кошти, що направляються з Москви. Зокрема журналісти розповіли, як у Євпаторії відточують схеми чиновницьких «міжсобойчиків» навколо фінансових коштів, що поставляються з Кремля.

QHA