СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Діти кримськотатарського правозахисника, фігуранта надуманої «справи «Хізб ут-Тахрір» («ялтинська справа») Емір-Усеіна Куку записали відеозвернення на підтримку свого батька. Про це повідомляється на сторінці «Кримське дитинство» у Facebook.

Син політв'язня закликав не мовчати тих, «хто бачить цю несправедливість».

При цьому, Емір-Усеін Куку закликав у своєму листі родину не впадати у відчай. Уривок з листа опублікувало громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Але раз так сталося, значить, визначено Аллахом, щоб я отримав і досвід перебування у камері. Це випробування, яке потрібно просто пережити! Найголовніше, ти не впадай у відчай, ситуація важка, розраховуємо на допомогу Аллаха, і при цьому самі не сидимо склавши руки, — написав політв'язень.

QHA повідомляло, що активісти в окупованому Криму записують відео на підтримку Емір-Усеіна Куку. Так, свої звернення записали вже член «Кримської солідарності» Алімдар Білялов і мати кримського татарина Рината Параламова Пакізе.

28 червня Емір Усеін Куку оголосив голодування на знак протесту проти сфабрикованих справ щодо нього та інших несправедливо заарештованих політичних в'язнів.

Нагадаємо, що українка з Тернополя Олена Гамурар записала відеозвернення до в'язня Кремля Емір-Усеіна Куку, в якому висловила свою підтримку.

QHA