МОСКВА (QHA) -

Двоє росіян, підозрювані в отруєнні Сергія і Юлії Скрипаль — Олександр Петров і Руслан Боширов — під час інтерв'ю на пропагандистському каналі RT пили коньяк, нервували і пітніли.

Про це повідомила головний редактор телеканалу Маргарита Симонян, яка інтерв'ювала останніх.

За словами журналістки, перед інтерв'ю вона запропонувала Петрову і Боширову випити спиртне.

— Так, випили трохи коньяку. Вони явно нервували і були не у своїй тарілці, це точно. Пітніли.

Симонян відкинула заяви про те, що інтерв'ю з росіянами не переконало західне суспільство в їхній правдоподібності.

— Це ви як зрозуміли, що суспільство на Заході «одностайно» впевнене у подібному? Влада — так, а от суспільство? Ви бачили відповідні опитування? Особисто їх проводили? Або знову підміняєте своєю картиною світу дійсно існуючу картину?

Раніше глава МЗС Великобританії Джеремі Хант зазначив, що інтерв'ю росіян Олександра Петрова і Руслана Боширова нагадало історію російських військових "відпускників", які вторглися в Україну. Хант закликав призупинити дезінформацію з РФ.

Прес-секретар Міністерства закордонних справ Великобританії заявив, що інтерв'ю Олександра Петрова і Руслана Боширова в ефірі пропагандистського російського телеканалу Russia Today тільки переконало керівництво Великобританії, що ці люди є офіцерами військової розвідки РФ.

Нагадаємо, в самому інтерв'ю росіяни відзначили, що до Солсбері вони приїхали у якості туристів і їздили подивитися на кафедральний собор. Вони підкреслили, що не знали, хто такий Скрипаль і вони не мали при собі нервово-паралітичну речовину «Новачок», якою отруїли Сергія і Юлію Скрипаль.

Джерело: Сноб

QHA