ЧЕЛЯБІНСЬК (QHA) -

Утримуваний в Росії українець Станіслав Клих дійсно впадав у кому, проте це сталося ще у вересні. Зараз даних про його нинішній стан немає.

Про це написав його адвокат Ілля Новиков у Twitter.

— Щодо Станіслава Клиха новини про те, що він впадав у кому, відносяться до вересня. Достовірних відомостей про його нинішній стан у нас немає, але він у жодному разі не може бути хорошим, Стас тяжко хворий. Спасибі всім, хто турбується. Краще зараз, аніж ніколи, написав він.

Раніше громадська активістка Ольга Афанасьєва з посиланням на матір Станіслава Клиха повідомила, що стан здоров'я ув'язненого в Росії українця Станіслава Клиха різко погіршився, він перебуває у комі шість днів.

Восени 2013 року київський журналіст і вчитель історії Клих вирушив до своєї дівчини в російське місто Орел. Там його схопили спецслужби і змусили «зізнатися» у тому, що він нібито воював на боці повстанців у Чечні і бачив там Арсенія Яценюка.

Українця засудили за кількома «важкими» статтями російського Кримінального кодексу.

QHA повідомляло, що один з обвинувачених у справі так званих «терористів групи Сенцова» Геннадій Афанасьєв заявив, що українського політв'язня Станіслава Клиха катували у Чечні.

QHA