СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Самопроголошений глава окупованого Криму Сергій Аксенов заявив, що має намір направити звернення віце-прем'єр-міністру Росії Дмитру Козаку із закликом врегулювати вартість авіаперельотів на анексований півострів.

Аксенов зазначив, що вже обговорив це питання з главою Федеральної антимонопольної служби Ігорем Артем'євим.

— Я підготую звернення до Дмитра Миколайовича Козака про вартість авіаперельотів. На жаль, ми зараз дивимося на сайтах провідних авіакомпаній вартість квитків на літній сезон в Республіку Крим — в Сочі (рейс Москва — Сочі), по часу дві години двадцять п'ять хвилин, — вісім тисяч рублів. Москва — Сімферополь (на цей же період) — 30 тисяч рублів. Це ні в одні ворота не лізе і так тривати ситуація не буде, — підкреслив він.

Окрім цього, «глава» окупованого Криму заявив, що докладе максимум зусиль для вирішення цієї проблеми.

— Я докладу всіх зусиль, поспілкуюся з керівниками авіакомпаній, Міністерством транспорту Російської Федерації, Дмитром Миколайовичем Козаком. З Ігорем Юрійовичем (главою ФАС Росії Ігорем Артем'євим) об'єднаємо зусилля. Має бути справедлива цінова ситуація. Дві години двадцять хвилин, однаковий час перельоту — не може бути різниці в рази.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму жителі поскаржилися на високі ціни і низькі зарплати. Жителі півострова кажуть, що через високі ціни на окупованому півострові вижити можна, тільки маючи свій город. Сімферопольці стверджують, що 80% зарплати йде тільки на харчування.

Раніше в підконтрольному Кремлю Кримстаті заявили, що у 2017 році середня заробітна плата кримчан збільшилася на 6% у порівнянні з 2016 роком.

Джерело: РИА Новости

QHA