БЕРЛІН (QHA) -

Німецький уряд очікує від України роз'яснень у справі інсценування вбивства журналіста Аркадія Бабченка. Про це сьогодні, 1 червня, на брифінгу в Берліні заявив офіційний представник федерального уряду Штеффен Зайберт.

За його словами, німецький уряд чекає пояснень від Києва і після цього дасть оцінку.

Чиновник зазначив, що в уряді були «здивовані» поворотом у цій справі. При цьому, було акцентовано увагу на те, що на Бабченка планувався замах через його критичне ставлення до російського уряду і це, впевнений він, вимагає пояснень від українських силовиків.

QHA повідомляло, що суд заарештував Бориса Германа, підозрюваного в організації замаху на Аркадія Бабченка.

Сам Герман під час судового засідання заявив, що співпрацював з українською контррозвідкою і виявляв російських агентів всередині країни. За словами підозрюваного, у нього був список з 30 осіб, яких мали «ліквідувати» на території України, і він знав про те, що «вбивство» Бабченка інсценують.

Нагадаємо, "вбивство" журналіста Аркадія Бабченка було інсценуванням і спецоперацією СБУ з метою запобігти реальному вбивству громадянина РФ. Президент України Петро Порошенко доручив надати Бабченку і його сім'ї цілодобову охорону.

Джерело: Укрінформ

QHA