РОСТОВ-НА-ДОНУ (QHA) -

Фігурант "ялтинської групи" Арсен Джеппаров знаходиться у критичному стані через сильні головні болі й оніміння частини голови і руки, повідомив на своїй сторінці у Facebook його адвокат Айдер Азаматов.

За словами адвоката, який перебуває в СІЗО-1 Ростова-на-Дону, Джеппаров протягом семи останніх місяців скаржиться на здоров'я.

Азаматов зазначив, що у його підзахисного може статися інсульт.

— Мені стало відомо, що Джеппарову Арсену, якого тримають у СІЗО-1 м. Ростова-на-Дону, стало зле і він знаходиться у критичному стані. У Арсена високий тиск, сильні головні болі вже протягом останніх 7 місяців, німіє права частина голови і руки. Усе це швидше за все може призвести до інсульту, якщо йому не надати швидку і кваліфіковану медичну допомогу.

Адвокат нагадав, що під час спілкування з Джеппаровим, на суді кримський татарин постійно говорив про погане самопочуття і  головні болі. За його словами, співробітники СІЗО пасивно реагують на такі скарги та ігнорують його вимогу надати йому медичну допомогу.

Нагадаємо, 21 серпня Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону продовжив термін утримання під вартою фігурантам справи так званої "ялтинської групи".

Як писало QHA, 11 лютого 2016 року в окупованому Криму затримали Мусліма Алієва з Алушти, жителя села Краснокам'янка Енвера Бекірова, жителя Ялти Вадима Сірука, а також Емір-Усеіна Куку — члена Контактної групи з прав людини. 18 квітня того ж року були затримані Арсен Джеппаров і Рефат Алімов. Усі вони згодом увійшли до так званої "ялтинської групи", яку звинувачують в участі у діяльності руху "Хізб ут-Тахрір".

QHA