СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Дорога, запропонована севастопольською «владою» в якості альтернативи тій, що обвалилася в результаті зсуву, руйнується від надмірного навантаження. Про це повідомляє BlackSeaNews з посиланням на відомості місцевих жителів.

Севастопольці відзначають, що руйнування почалися ще до пікових навантажень, які очікуються після приїзду до Криму туристів.

— Поки Овсянников радиться про те, як йому відремонтувати провал, об'їзна дорога, на ремонт якої витратили вже понад 30 млн рублів, починає руйнуватися, це при тому, що ще немає пікових навантажень... До цієї дороги дуже багато питань, верхній шар вже зі слідами корозії, а узбіччя просто аварійні та нерівні, — цитує видання слова кримчанина Олександра Таліпова.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, рух на ділянці траси Сімферополь — Бахчисарай — Севастополь в окупованому Криму був обмежений увечері 9 березня в зв'язку з проведенням термінових ремонтних робіт через нещодавній зсув.

10 квітня Слідчий комітет Росії почав розслідування справи про халатність «Севавтодора» у зв'язку з обвалом на трасі Севастополь — Сімферополь у районі Мекензієвих гір.

ФОТО: інтернет

QHA