ГОРЛІВКА (QHA) -

15 осіб з тих, кого українська сторона повинна була передати підконтрольним Росії терористичним організаціям "ДНР" і "ЛНР" у рамках звільнення українських заручників, відмовилися від обміну і висловили бажання залишитися на території, підконтрольній Україні.

Раніше повідомлялося, що таких людей було троє.

— Коли вперше розмовляли з представниками Червоного Хреста, то вони спочатку захотіли їхати на той бік, але зараз, коли процес обміну пішов, вони чомусь захотіли залишитися на підконтрольній Києву частині України, повідомляють ЗМІ.

У всьому іншому процес звільнення заручників йде за планом, і автобуси, враховуючи ті сім, де знаходяться люди для передачі представникам "ДНР" і "ЛНР", ось-ось повинні відправитися до місця, де відбудеться обмін.

Раніше були опубліковані перші фото з місця обміну полоненими на околиці Горлівки у КПП "Майорське".

На кадрах видно декілька автобусів і десятки військовослужбовців.

Раніше в угрупуванні «ДНР» звинуватили українську сторону в затягуванні процесу обміну полоненими.

Там заявляють, що «з боку території, підконтрольній Києву, продовжує рухатися транспорт», через що члени угрупування і полонені «змушені залишатися на точці збору і чекати закінчення транспортного потоку».

Раніше сепаратистські ресурси повідомили, що колона з українськими полоненими від самопроголошеної «ЛНР» прибула до Горлівки.

Саме тут, на пункті пропуску «Майорське», що на околиці міста, відбудеться обмін полоненими.

QHA повідомляло, що бойовики терористичного угрупування «ЛНР» вивели українських полонених з колонії і відправили на обмін.

Джерело: Прямий

QHA