СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Енверу Сейтосманову — одному із затриманих сьогодні під час обшуків кримських татар зачитали протокол, згідно з яким йому хочуть нав'язати статтю 205.5 ч. 2 (участь у забороненій в Росії організації "Хізб ут-Тахрір"), заявив громадській організації "Кримська солідарність" брат Енвера — Ернест Сейтосманов.

За його словами, Енвер досі знаходиться у співробітників ФСБ. Подробиці щодо причин їхнього затримання і проведення у їхніх будинках обшуків з'ясовуються.

Раніше стало відомо, що співробітники ФСБ вивезли матір Сейтосманових у с. Садове, Нижньогірського району, де вона проживає, а також прописаний молодший син Енвер. В її будинку також був проведений обшук.

Відзначимо, що адвокат Еміль Курбедінов на своїй сторінці у Facebook повідомляв, що після обшуків у селі Орлине під Севастополем невідомі в цивільному викрали двох кримськотатарських активістів, братів Ернеста і Енвера Сейтосманових, а також їхню хвору матір.

QHA повідомляло, що активісти заявили про зникнення людей після обшуків в будинках Ернеста і Енвера Сейтосманових. З Балаклави у відповідь на дзвінки активістів виїхала «група реагування».

Нагадаємо, сьогодні, 10 травня, в окупованому Криму під Севастополем силовики провели обшуки в будинках братів Ернеста і Енвера Сейтосманових. Кримські татари є двоюрідними братами Нурі Прімова, незаконно засудженого у надуманій справі "Хізб ут-Тахрір". Ернеста і Енвера Сейтосманових після обшуків затримали.

QHA