БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Російські силовики затримали батька кримського татарина Османа Бєлялова, в будинку якого сьогодні, 13 вересня, проводився обшук.

Про це повідомив у своєму Facebook журналіст Антон Наумлюк.

За його словами, обшук завершився. Його проводили у рамках розслідування справи за частиною 1 статті 282 КК РФ (зрозпалювання ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності). Наумлюк зазначив, що як і раніше невідомо, де наразі перебуває сам Осман Бєлялов.

Громадська організація "Кримська солідарність" повідомляє, що двох стримерів, які знімали на мобільні телефони обшук в будинку Бєлялова, відпустили.

У них зняли відбитки пальців і навіть сфотографували.

Нагадаємо, сьогодні вранці, 13 вересня, російські силовики прийшли з обшуками в будинок кримського татарина, активіста "Кримської солідарності" Османа Бєлялова, який займається вирішенням соціально-побутових проблем сімей політв'язнів. На момент обшуку самого Бєлялова вдома не було. Він виїхав до Сімферополя, але туди не доїхав. З ним обірвався зв'язок.

Раніше кримського татарина визнали «винним в адміністративному правопорушенні» через участь у «несанкціонованому мітингу» в травні 2016 року.

Фото: Крым.Реалии

QHA