СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окупанти затримали під час обшуків сьогодні, 26 липня, у селі Курське двох підлітків — Ескендера Абдувелієва і Сейтумера Асанова, повідомляє громадська організація "Кримська солідарність".

За даними правозахисників, двох кримських татар відвезли з будинку в Білогірський РВВС. Потім їх доставили у місцеву лікарню для проведення медекспертизи. За останньою інформацією, Абдувелієва і Асанова в лікарні немає. Співробітник поліції повідомив, що їх могли відвезти до Сімферополя.

За даними "Кримської солідарності", у травні 2018 року неповнолітні хлопці зняли російський прапор з будівлі сільської ради в Курському і викинули його. За цим фактом порушено кримінальну справу за ст. 329 КК. Санкція цієї статті передбачає обмеження волі, примусові роботи, арешт або позбавлення волі. Співробітники Центру протидії екстремізму встановили всіх учасників інциденту. Хлопці вже давали свідчення.

Раніше QHA повідомляло, що силовики в окупованому Криму заявили, що «знайшли» гільзи в будинку кримського татарина Сейтумера Асанова під час обшуків у його будинку. Окупанти внесли гільзи у протокол в якості речових доказів у присутності понятих. Силовики привезли понятих з собою.

QHA