СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Силовики в окупованому Криму заявили, що «знайшли» гільзи в будинку кримського татарина Сейтумера Асанова під час обшуків у його будинку. Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк на своїй сторінці у Facebook.

— У результаті обшуку в Сейтумера Асанова у Білогірському районі знайдені гільзи, причетність до яких Асанов заперечує. Обшук почався, коли в будинку нікого не було, Асанови приїхали вже після, — написав він.

Окупанти внесли гільзи у протокол в якості речових доказів у присутності понятих. Силовики привезли понятих з собою.

— Гільзи внесли у протокол обшуку в присутності понятих, які приїхали разом з силовиками, як речові докази, хоча справу, у рамках якої проводився обшук, було порушено за 329 статтею КК про образу держсимволів РФ.

Асанов має намір оскаржити дії окупантів.

— Асанови мають намір оскаржити дії силовиків і наполягатимуть на проведенні дактилоскопічної або пото-жирової експертиз.

QHA повідомляло, що силовики сьогодні, 26 липня, прийшли з обшуками в будинки кримських татар в окупованому Криму. Обшуки пройшли у Мустафи Коки, Умера Абдувелієва, Рідвана Сейтхалілова і Сейтумера Асанова у селі Курське. Активісти у травні зняли прапори РФ з будівлі «сільської ради» і викинули їх. Обшук також відбувся в селі Холодовка у Азіз-Мухаммеда Алієва. Його не заарештували і не вилучили у нього техніку, а «обмежилися візуальним оглядом».

QHA