СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Обвинувачення попросило для українського активіста Володимира Балуха 4 роки колонії за нібито дезорганізацію роботи Роздольненського ізолятора тимчасового тримання в окупованому Криму.

Так, підконтрольний Кремлю Роздольненський районний суд сьогодні, 2 липня, провів засідання у другій справі проти українця за нібито побиття так званого начальника ІТТ Валерія Ткаченка.

— Винність і умисел підсудного підтверджуються показаннями потерпілого і свідків, також відеозаписами ІТТ, довідкою з лікарні, що у Валерія Ткаченка забій м'яких тканин хребтової області, — заявила сторона обвинувачення.

Прокурор попросив для Балуха 4 роки колонії загального режиму. З урахуванням першої справи проти українського активіста, йому загрожує 6 років колонії загального режиму і штраф на суму 10 тисяч рублів.

QHA повідомляло, що окупанти продовжили Володимиру Балуху запобіжний захід. Таким чином, він перебуватиме під арештом до 18 серпня.

Нагадаємо, Балух оголосив безстрокове голодування, протестуючи проти вироку суду, який засудив його на 3 роки і 7 місяців позбавлення волі за громадянську позицію. Володимир Балух відбуватиме термін у колонії-поселенні. Українського активіста взяли під варту в залі суду.

Джерело: Крым.Реалии

QHA