СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У підконтрольному Кремлю Верховному суді окупованого Криму відбулися дебати сторін у справі щодо «українського диверсанта» Євгена Панова.

Прокурор Есвет Фурмамбетов попросив для Панова покарання у вигляді 10 років і 6 місяців колонії суворого режиму. Він заявив, що провина українця нібито повністю доведена.

У «суді» Панов виступив з останнім словом і наголосив, що йому немає в чому виправдовуватися.

— Є політичні мотиви. Мені немає в чому виправдовуватися. Я ніяких законів не порушував, незважаючи на мою політичну позицію. За таких обставин злочину — мене необхідно розстріляти.

На засідання «суду» приїхала мати Панова Віра Котелянець, проте її не пустили в будівлю.

QHA повідомляло, що Євген Панов відмовився співпрацювати зі «слідством» в окупованому Криму. Брат політв'язня і голова «Об'єднання родичів політв'язнів Кремля» Ігор Котелянець заявив, що через це Панова можуть засудити до максимального терміну, а саме до 20 років позбавлення волі.

Нагадаємо, 16 квітня окупанти висунули Євгену Панову звинувачення у тому, що він нібито планував диверсію на цивільних і військових об'єктах в Криму. Обвинувачення висунуто одразу за декількома статтями КК РФ: ч. 1 ст. 30 і п. «А» ч. 2 ст. 281, ч. 3 ст. 30 і ч. 3 ст. 226.1, ч. 3 ст. 222 КК РФ.

Джерело: Громадське радіо

QHA