ОДЕСА (QHA) -

На День Захисника України в Одесі, у сквері Героїв Небесної сотні, відбулася урочиста церемонія закладання та освячення пам'ятного каменю на місці майбутнього меморіалу воїнам, загиблим у зоні АТО.

Присутні вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали до підніжжя каменя вінки та квіти. На гранітній стіні каменю написано: «На цьому місці буде споруджено меморіал на честь воїнів, які віддали своє життя за незалежність і цілісність України».

 

На урочистому заході були присутні мер Одеси Геннадій Труханов, голова облради Анатолій Урбанський, воїни АТО, активісти «Самооборони Майдану», «РГБ», «Автомайдану», «Союзу десантників України» та інших патріотичних організацій.

— Сьогодні, коли нашу країну випробовують на міцність, ми демонструємо, що об'єдналися, і готові разом витримати серйозні випробування. Армія єдина з народом, і одесити бачать у вас не тільки захисників незалежності і суверенності нашої країни, а й мирної Одеси. Сьогодні ми вшановуємо наших захисників і висловлюємо щирі слова подяки за вірність обов'язку і Україні. А в ці складні для Одеси дні ми також вдячні нашим військовослужбовцям, які допомогли нам оперативно реагувати на виклики стихії, звернувся до присутніх міський голова Одеси Геннадій Труханов.

У цей день також ветерани війни, військової служби, учасники АТО, керівництво обласної та міської влади, командний склад Військово-Морських Сил, оперативного та повітряного командування «Південь» ЗС України, офіцери, курсанти Військової академії і ліцеїсти поклали вінки і квіти до пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.

Трохи пізніше бути вірними Україні заприсяглися 74 ліцеїсти 1 курсу Військово-морського ліцею, а представники різних релігійних конфесій відслужили спільний молебень за мир в Україні.

QHA