СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Матір українського політв'язня Володимира Балуха Наталія Балух змогла відвідати сина в ізоляторі тимчасового тримання (ІТТ) в окупованому Криму. Про це повідомляється на сайті Кримської правозахисної групи сьогодні, 10 серпня.

За словами матері політв'язня, Володимир Балух майже не їсть, іноді п'є кисіль, їсть вівсянку і сухарі.

— Нічого доброго. Худий, страшний такий. Скелет. Один скелет ... Одні кістки та шкіра на кістках. Виглядає, як дідок. Він ніколи мені не скаже, що у нього щось зі здоров'ям погано. Ніколи. Я знаю, що і хворів він, і поперек болів, і нога, і взагалі все було погано, а він мені говорив, що все добре. Коли ми з ним говорили, поруч стояв поліцейський, а при ньому нічого такого не скаже, — зазначила вона.

Нагадаємо, раніше матір Володимира Балуха заявила, що не має наміру просити президента Росії Володимира Путіна помилувати її сина. Вона зазначила, що просити помилування означає визнати провину.

Володимир Балух отримав термін через те, що вивісив український прапор на своїй оселі, а незабаром його визнали винним в абсурдних звинуваченнях, нібито за побиття глави ІТТ в Криму, отримавши у загальному 5-річний термін позбавлення волі.

QHA