СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

У РФ планують запустити рух вантажного транпорта Керченським мостом з 1 жовтня, заявив керівник Росавтодору Роман Старовойт.

За його словами, вантажі до анексованого Криму з Росії зараз постачають за допомогою Керченської поромної переправи, що обходиться дорожче і займає більше часу.

Так, Керченським мостом зараз можуть їздити легкові автомобілі й автобуси.

— Росавтодор зберігає плани запустити з 1 жовтня 2018 року рух фур Кримським мостом. На сьогодні підготовлено інфраструктуру для прийому і комфортного безпечного руху і легкових автомобілів, і вантажних транспортних засобів, і автобусів. Поки що все у планах, — повідомив Старовойт.

Голова Росавтодору додав, що до відкриття мосту для фур фахівці провели роботу "з влаштування верхнього шару асфальтобетону на автомобільному підході з боку Керчі" і облаштували стаціонарні оглядові комплекси, які мають ввести в експлуатацію 1 жовтня.

За оцінками Росавтодору, за добу Керченським мостом зможуть проїжджати близько 700 фур.

 

Як повідомлялося, після запуску залізничної частини щодня планують пускати Керченським мостом 29 пар потягів. Запуск планується здійснити у грудні 2019 року.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що Керченський міст є серйозною загрозою безпеці України. За його словами, за допомогою мосту Росія може проводити наступальні операції на півдні України. Турчинов додав, що за роки окупації Росія максимально мілітаризувала півострів.

Нагадаємо, автомобільний рух мостом відкрив президент РФ Володимир Путін 15 травня цього року.

 

Джерело: ТАСС

QHA