КИЕВ (QHA) -

 

Кримський інститут стратегічних досліджень за підтримки інформагенції QHA оголошує конкурс наукових і публіцистичних есе серед молодих фахівців у галузі суспільствознавчих наук.

Тема есе:
«Кримськотатарський народ прагне до підвищення рівня впізнаваної репрезентативності боротьби за свої права на міжнародній арені. Якими будуть Ваші рекомендації і пропозиції кримськотатарським громадським і політичним діячам? Укажіть конкретний доступний політико-правовий і медійний інструментарій та/або алгоритм дій».  
(«The Crimean Tatar people aim at raising profile of the struggle for their rights at the international arena. What would be your advice and suggestions to the Crimean Tatar civic and political activists? Please specify available political, legal, as well as media tools and/or action mechanism»).

 

Обсяг: 1500 – 2000 слів. Мова: англійська.

Конкурс проводиться задля виявлення перспективних молодих дослідників у сфері правничих, політичних та соціальних наук і соціальних технологій.

Есе оцінюватиме кваліфіковане журі у складі академічних науковців. Найкращі есе будуть опубліковані на сайті qha.com.ua. Переможці конкурсу отримують грошові призи, а також будуть рекомендовані до участі у міжнародних програмах.

Роботи надсилати на arsen.zhumadilov@gmail.com до 17:00 понеділка 26 листопада. За цією ж адресою можна звертатися з питань участі або підтримки конкурсу.

QHA