КЕРЧ (QHA) -

Окупаційна влада проводить поетапний демонтаж допоміжних конструкцій під Керченським мостом, за допомогою яких занурювали палі, бетонували опори і монтували прольоти автодорожньої частини. Про це повідомили в інфоцентрі Керченського мосту.

Так, для будівництва на глибині більше 4 метрів встановили технологічні майданчики — металеві конструкції на трубчастих палях для розміщення побутових приміщень будівельників і обладнання. З майданчиків завдовжки 100 метрів окупанти зводили опори, які тримають судноплавні арки.

Наразі біля Керченського мосту працює декілька водолазних станцій, співробітники яких беруть участь в демонтажі конструкцій.

За даними інфорцентру, водолази також демонтують допоміжні конструкції на ділянках залізничної частини Керченського мосту.

— Після завершення усіх будівельно-монтажних робіт демонтують допоміжні майданчики, а також три робочих мости загальною довжиною 5 км. Вони забезпечують безперебійну подачу будматеріалів і виконання різних технологічних операцій незалежно від погодних умов.

Нагадаємо, окупаційна влада заявила, що будівельники Керченського мосту між анексованим Кримом і Росією вже сформували 300 з 307 опор залізничної частини. Так, окупанти формують дві колії для руху пасажирських і вантажних потягів з Кубані на анексований півострів і у зворотному напрямку.

QHA повідомляло, що окупаційна влада щодня планує пуск Керченським мостом 29 пар потягів.

QHA