СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сьогодні, 26 квітня, у так званому Верховному суді Криму відбулося засідання у справі Євгена Панова, якого звинувачують у «підготовці диверсій» на території півострова. Про це в інтерв'ю Радіо Hayat повідомив кореспондент Тарас Ібрагімов.

Він зазначив, що окупанти допитали п'ятьох "свідків": трьох продавчинь магазину «Воєнторг», де нібито один з фігурантів цієї "справи" купував військову форму, представника військової частини Джанкоя, а також колишнього агента Головного управління розвідки України.

— Ось цей свідок був засекречений. Ймовірно, що це людина з української розвідки, яка поїхала до Києва, де в розмові зі своїми товаришами по службі почув прізвища Панова і Олексія Сандула, які фігурують у рамках цієї справи. І коли він почув ці прізвища від товаришів по службі, він дізнався новину про арешт Панова і вирішив стати свідком, — зазначив журналіст.

Наступне засідання у справі Панова відбудеться завтра, 27 квітня, о 10:00.

QHA повідомляло, що окупанти намагалися взяти в адвокатів Євгена Панова підписку про нерозголошення державної таємниці. За словами захисників, секретними матеріалами силовики вважають свідчення людей, на яких «українські диверсанти» нібито готували замах.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ РФ розповсюдила заяву про запобігання терористичних актів в Криму, нібито підготовлених Головним управлінням розвідки Міноборони України.

11 серпня в інтернеті з'явився відеозапис допиту українського громадянина Євгенія Панова, якого ФСБ звинувачує у підготовці терористичних атак в анексованому Криму. У ролику Панов зізнається у підготовці диверсії і повідомляє, що ця операція була спланована ГУР Міноборони України. Пізніше Панов розповів, що його катували.

QHA