СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Кримськотатарських активістів, фігурантів надуманої «справи «Хізб ут-Тахрір» («бахчисарайська група») Ремзі Меметова, Енвера Мамутова, Рустема Абільтарова і Зеврі Абсеітова етапували з СІЗО окупованого Криму до Ростова-на-Дону вчора, 22 травня. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

Їх етапували в Росію для продовження судового процесу.

— Учора, 22 травня, фігурантів першої бахчисарайської групи у «справі «Хізб ут-Тахрір» Меметова Ремзі, Мамутова Енвера, Абільтарова Рустема і Абсеітова Зеврі етапували з кримського СІЗО до Ростова-на-Дону для продовження судового процесу.

QHA повідомляло, що підконтрольний окупантам суд ухвалив рішення повернути справу до суду першої інстанції.

Нагадаємо, підконтрольний Кремлю Верховний суд окупованого Криму провів засідання у справі фігурантів надуманої «справи «Хізб ут-Тахрір» («бахчисарайська група») Енвера Мамутова і Ремзі Меметова.

«Суд» відхилив усі клопотання захисту кримськотатарських активістів і залишив запобіжний захід без змін.

6 квітня окупанти провели «суд» в закритому режимі у надуманій справі «Хізб ут-Тахрір», фігурантами якої є Енвер Мамутов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров і Зеврі Абсеітов.

Так звана "справа Хізб ут-Тахрір" стало візитною карткою боротьби ФСБ з інакодумцями мусульманами в Криму. Називаючи свої репресивні операції боротьбою з тероризмом, силовики вриваються в будинки, проводять незаконні обшуки і затримання.

QHA