СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окупанти у Сімферополі хочуть підвищити розмір штрафів за недотримання правил благоустрою. Ця проблема обговорювалася на засіданні постійного комітету «Сімферопольської міськради» з питань забезпечення життєдіяльності та безпеки.

Окупанти і колаборанти відзначили низку недоліків у роботі так званого департаменту адміністративно-технічного контролю адміністрації Сімферополя.

— Опускаються адміністративні правопорушення у сфері благоустрою, санітарного стану та виконання робіт, — заявив «глава комітету» Євген Катушев.

Під час засідання так званого департаменту рекомендували розглянути підвищення штрафних санкцій для громадян до 5 тисяч рублів замість встановлених від 300 до 1000 рублів і підготувати проекти відповідних рішень.

Раніше депутати російської Держдуми схвалили у першому читанні законопроект про збільшення штрафів в окупованому Росією Севастополі. Перш за все, це торкнеться штрафів за порушення ПДР.

Росіяни прирівняли окупований Росією Севастополь до Москви і Санкт-Петербурга з подачі "депутатів" міського закзборів.

Відзначимо, Севастополь разом з Москвою і Санкт-Петербургом окупанти віднесли до міста федерального значення. Відповідно до російського законодавства, в таких містах штрафи вище звичайних у декілька разів.

QHA