КОКТЕБЕЛЬ (QHA) -

«Влада» окупованого Криму не реагує на інформацію про екологічну катастрофу в Коктебелі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст «Ехо Москви» Олександр Горний.

Кримські медіа, підконтрольні Кремлю, замовчують ситуацію у Коктебелі та за фактом нею займаються тільки громадські працівники.

— Історія з екологічною катастрофою у Коктебелі місцевою владою не сприймається всерйоз або усвідомлено замовчується. Немає ніякого зворотного зв'язку. Кримські ЗМІ замовчують ситуацію, як і чиновники, сподіваючись, що все розсмокчеться. Усі 5–6 днів ця погань лилася в море, — зазначив Горний.

За словами блогера, на місці катастрофи сьогодні працюють активісти з організації «Зелений патруль».

— Вони усе відмоніторили, взяли проби води у різних точках і грунт в місці зливу. Зразки вони передадуть до Москви на експертизу. За їхньою попередньою оцінкою критичність того, що відбувалося, підтверджується, як і те, що в грунт і море скидалася миючі засоби і не тільки, — підкреслює Горний.

Нагадаємо, що 2 квітня з'явилася інформація про витік нечистот в море у Коктебелі. Російський журналіст Олександр Горний, який повідомив про катастрофу, говорив тоді, що пляжі в курортному селищі варто закрити на все літо. Пізніше стала відома причина витоку.

Раніше QHA повідомляло, що окупанти "активно готуються" до майбутнього курортного сезону в Криму. У мережі з'явилися фотографії сміттєзвалищ з різних куточків анексованого півострова.

QHA