САКИ (QHA) -

Товариство з обмеженою відповідальністю «КримТЕЦ» перемогло в конкурсі на будівництво нової електричної генерації потужністю 120 МВт у Саках. Відповідна інформація розміщена на сайті системного оператора Єдиної енергетичної системи (СО ЄЕС) РФ.

— За результатами проведення конкурентного відбору потужності нових генеруючих об'єктів відібраний один генеруючий об'єкт, який підлягає будівництву, — повідомили у СО ЄЕС.

Згідно з повідомленням, з підсумкового реєстру конкурентного відбору потужності нових генеруючих об'єктів слідує, що нову генерацію в 120 МВт побудує компанія «КримТЕЦ».

Раніше з'явилася інформація про те, що Міністерство енергетики Росії має намір оголосити тендер на будівництво ще однієї електростанції в анексованому Криму. Новий енергооб'єкт потужністю 100-120 МВт запланували звести на заході окупованого українського півострова у районі Сак.

Нагадаємо, на даний момент Російська Федерації будує на території Кримського півострова дві електростанції загальною потужністю близько 940 МВт. Такі заходи повинні посилити енергонезалежність Криму.

Одну з електростанцій планувалося ввести в експлуатацію до кінця 2017 року. Однак будівництво було призупинене в зв'язку з тим, що Росія не виробляє газові турбіни великої потужності, а санкції Євросоюзу забороняють європейським компаніям продавати технології та матеріали для енергетичного сектора Криму.

ФОТО: інтернет

QHA