СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний Кремлю Верховний суд окупованого Криму залишив без змін рішення «суду» першої інстанції у справі кримськотатарського активіста Енвера Мамутова, якого звинувачують у сфабрикованій справі «Хізб ут-Тахрір». Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Судове засідання закінчено. Рішення суду першої інстанції залишається без змін, — йдеться у повідомленні.

«Суд» відбувся у закритому режимі. На засідання не пустили навіть матір підозрюваного. Біля будівлі суду зібралися люди на знак підтримки кримськотатарського активіста.

Енвера Мамутова в будівлю «суду» не доставили. Він спостерігав за процесом засідання по відеозв'язку.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму в Київському районному суді Сімферополя відбулося судове засідання, на якому розглянули питання про обмеження часу ознайомлення з матеріалами справи Ремзі Меметова, Енвера Мамутова, Рустема Абільтарова і Зеврі Абсеітова.

Раніше повідомлялося, що Енвера Мамутова побили конвоїри.

Нагадаємо, 12 травня 2016 року в Бахчисараї російські силовики провели серію обшуків в будинках мусульман, а також у місцевому кафе. У результаті за підозрою в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», визнаної в Росії терористичною, затримані і звинувачені в тероризмі четверо бахчисарайців: Зеврі Абсеітов, Ремзі Меметов, Рустем Абельтаров та Енвер Мамутов.

QHA