СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольні Кремлю силовики провели обшук в будинку кримськотатарського активіста Марлена Мустафаєва у селищі Кам'янка (Сімферопольський район) в окупованому Криму. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

— Сьогодні, 4 вересня 2018 року, у пос. Кам'янка Сімферопольського району, Колективні сади, вул. М'ясоєдовська, проводиться обшук у Марлена Мустафаєва. У будинку перебуває малолітня донька, якій немає і двох років, а також літня хвора теща.

Силовики не назвали причини обшуків, а під дім кримського татарина пригнали автозак. За попередніми даними, обшук ініційований ФСБ.

— Марлена Мустафаєва відвезли співробітники силових структур. За словами його дружини, в будинку шукали зброю. Вилучили документи, телефони.

QHA повідомляло, що вранці, 4 березня 2017 року, Марлена Мустафаєва випустили на волю після 11-добового арешту. Мустафаєв зазначив, що був притягнутий до відповідальності за репости у соцмережі, зроблені ще у період до окупації Криму Росією.

Нагадаємо, вранці 21 лютого 2017 року стало відомо про черговий незаконний обшук в Криму. О 7:30 в будинок Марлена Мустафаєва у Кам'янці увірвалися озброєні люди. Активісти повідомили про затримання десяти осіб, які прийшли підтримати сім'ю Мустафаєвих. Затриманим висунули звинувачення в участі у несанкціонованому мітингу за ч. 1 ст. 20.2 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення. Усіх затриманих заарештували на 5 діб.

QHA