СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний Кремлю Київський районний суд окупованого Сімферополя оголосив вирок так званому колишньому віце-прем'єру «уряду» Криму Олегу Казуріну.

Його засудили до 11,5 років колонії.

Казуріна затримали в аеропорту Сімферополя перед вильотом до Москви 15 лютого 2017 року і звинуватили в отриманні хабара на суму 27 мільйонів рублів через посередника. Він нібито сприяв вибору однієї з будівельних фірм у якості єдиного постачальника під час укладання контракту на зведення будинків в окупованій Керчі.

Розслідування цієї справи завершилося ще наприкінці 2017 року. Після затримання Казурін перебував у СІЗО. Усі засідання «суду» у цій справі проводили у закритому режимі на прохання потерпілого.

QHA повідомляло, що співробітники Служби безпеки України затримали так званого колишнього заступника глави Оленівської сільради окупованого Криму. Затриманий сприяв проведенню незаконних референдумів і брав участь у виборах президента Росії на анексоаному півострові. Під час обшуків у підозрюваного вилучили ноутбук і флешнакопичувач з документами, що підтверджують його співпрацю з окупаційною владою.

Джерело: Новости Крыма

QHA