МОСКВА (QHA) -

Окупаційна влада щодня планує пускати Керченським мостом 29 пар потягів після запуску залізничної частини. Про це повідомили в інфоцентрі Керченського мосту.

— Підприємство «Кримська залізниця», яке в грудні 2019 року прийматиме міст в експлуатацію, вже підготувало попередній графік руху поїздів на 2020 рік. Передбачається, що у перший рік роботи між півостровом Крим і континентальною Росією курсуватимуть 29 пар поїздів на добу, у тому числі — 15 пасажирських, 10 вантажних і 4 приміських.

QHA повідомляло, що Керченський міст у сервісі Google Maps підписали українською мовою. Частина мосту, яка знаходиться недалеко від Таманського півострова підписана як "Крымский мост", частина мосту, прилегла до Криму підписана, як «Кримський міст» .Також при спробі прокласти маршрут Керченським мостом, в Google Maps з'являється попередження, що маршрут «може перетинати кордони декількох держав».

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що Керченський міст є серйозною загрозою безпеки України. За його словами, завдяки мосту Росія може проводити наступальні операції на півдні України. Турчинов додав, що за роки окупації Росія максимально мілітаризувала півострів.

Джерело: ТАСС

QHA